Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie lucrari la obiectivul: "Retea de canalizare menajera si statie de epurare in Comuna Bȃrsana"

Număr anunț
CN1022542
Autoritate contractantă
COMUNA BARSANA (CUI 3694810)
Furnizor / câștigător
PROF CON INVEST S.R.L. (CUI 35758327)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.890.985,83 RON
Valoare atribuită
51.877.455 RON
Data publicării
09.07.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1053869
Termen limită
21.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 130-318301
Documentație de atribuire
DF1088403

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
EPUROM SA CUI RO 22222377
Terți susținători 1
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

51.877.455 RON

din 51.890.985,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.