Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Execuție lucrări și furnizare echipamente tehnologice și funcționale pentru obiectivul: ”CONSTRUIRE SI MODERNIZARE GRADINITE IN LOCALITATILE COCIUBA MARE, PETID, CHESA [CHEŞA construcție nouă]”
- Număr anunț
- SCN1065852
- Autoritate contractantă
- COMUNA COCIUBA MARE (CUI 4856058)
- Furnizor / câștigător
- TIMOVLADIAN AQUA PARC SRL (CUI 25558321)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671.794,19 RON
- Valoare atribuită
- 671.055,14 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2020 13:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1039299
- Termen limită
- 13.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080652
Documente
Documentația de atribuire
- 10 PT_124152_Instalatii sanitare Parte scrisa p184-199.pdf.p7s
- 11 PT_124152_Instalatii sanitare Parte desenata P200-203.pdf.p7s
- 12 PT_124152_Instalatii termice Parte scrisa P204-218.pdf.p7s
- 13 PT_124152_Instalatii termice Parte desenata p219-222.pdf.p7s
- 14 PT_124152_Studiu geotehnic P223-233.pdf.p7s
- 15 PT_124152_Expertiza tehnica P234-242.pdf.p7s
- 16 PT_124152_Studiu topografic P243-253.pdf.p7s
- 18 PT_124152_Liste de cantitati fara valori Fise tehnice P320-397.pdf.p7s
- 1 PT_124152_Arhitectura Parte scrisa P1-94.pdf.p7s
- 21 PT_124152_Certif urbanism Avize Aut construire P399-420.pdf.p7s
- 22 PT_124152_Referate Autorizatii verificatori p421-441.pdf.p7s
- 2 PT_124152_Arhitectura Parte desenata p95-111.pdf.p7s
- 3 PT_124152_Rezistenta Parte scrisa P112-130.pdf.p7s
- 4 CAIET DE SARCINI Chesa.pdf.p7s
- 4 PT_124152_Rezistenta Parte desenata p131-132 ok.pdf.p7s
- 5 PT_124152_Instalatii electrice Parte scrisa P133-156.pdf.p7s
- 6.1 MECANISM DE REVIZUIRE A CONTRACTULUI Chesa.docx.p7s
- 6 MODEL CONTRACT Chesa.docx.p7s
- 6 PT_124152_Instalatii electrice Parte desenata P157-161.pdf.p7s
- 7 PT_124152_Sistem detectie Incendiu Parte scrisa p162-181.pdf.p7s
- 8 FORMULARE Chesa.docx.p7s
- 8 PT_124152_Sistem detectie Incendiu Parte desenata p182-183.pdf.p7s
- 9.1 INFORMATII PENTRU OE Chesa.pdf.p7s
- 9.2 FORMULAR PROPUNERE TEHNICA Chesa.docx.p7s
- 9.3 FORMULAR PROPUNERE FINANCIARA Chesa.docx.p7s
- FisaDate_DF1080652.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TIMOVLADIAN AQUA PARC SRL CUI RO 25558321
Asociați 1
DA VINCI CONSTRUCT & PROIECT SRL CUI RO 31572576
Valoare atribuită
671.055,14 RON
din 671.794,19 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 739,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.