Atribuită
Anunț de participare
SCULE PENTRU SECTIA DE INTRETINERE MECANICA – CR 27727
- Număr anunț
- SCN1065946
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 468.127 RON
- Valoare atribuită
- 468.000,02 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 15:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1047089
- Termen limită
- 10.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080802
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Valoare atribuită
468.000,02 RON
din 468.127 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro