Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 60,2% sub estimat

PNEURI PENTRU AUTOVEHICULE

Număr anunț
SCN1065931
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422.780 RON
Valoare atribuită
168.200,08 RON 60,2% sub estimat
Data publicării
27.03.2020 14:28
Anunț de atribuire
SCNA1058492
Termen limită
14.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080667

Documente

Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante

Loturi (2)

Adjudecat: 168.200,08 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PNEURI VARA ROMSYSTEMS S.R.L. 92.621,60 RON
2 Pneuri iarna RAILEX S.R.L. 75.578,48 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAILEX S.A. CUI RO 9820616
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

168.200,08 RON

din 422.780 RON estimat 60,2%

Adjudecat la 39,8% din estimat · economie 254.579,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.