Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

Furnizarea prin închiriere a unor licențe, neexclusive, limitate în timp și teritorial pentru un soft de planificare rute și întocmire programe de circulație pentru liniile de transport public

Număr anunț
SCN1065934
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Transport Public Bucuresti - Ilfov (CUI 38474532)
Furnizor / câștigător
DPK System spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (CUI 6832080260)
Cod CPV
38221000-0 · Sisteme Informationale Geografice (GIS sau echivalent) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237.380 RON
Valoare atribuită
216.645 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
27.03.2020 14:06
Anunț de atribuire
SCNA1036436
Termen limită
08.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080777

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

216.645 RON

din 237.380 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 20.735 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.