Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitii "Reabilitarea si extinderea Skatepark Rozelor din municipiul Cluj-Napoca"

Număr anunț
SCN1065930
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
SPORT PLAY SYSTEMS SRL (CUI 32375416)
Cod CPV
45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.667.369,85 RON
Valoare atribuită
2.654.080 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
27.03.2020 13:58
Anunț de atribuire
SCNA1037715
Termen limită
14.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080633

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
URBA SRL CUI RO 22905124
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NOI2 MEISTER CUI 36043720

Valoare atribuită

2.654.080 RON

din 2.667.369,85 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 13.289,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.