Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 56,4% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE PRODUSE BIOCIDE. COD UNIC DE IDENTIFICARE 4222239/2020/48

Număr anunț
CN1022570
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.992.520 RON
Valoare atribuită
868.120 RON 56,4% sub estimat
Data publicării
09.07.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1044765
Termen limită
13.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 132-322760
Documentație de atribuire
DF1088484

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 15 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMCHIM SRL CUI RO 11307680
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Încă 12 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

868.120 RON

din 1.992.520 RON estimat 56,4%

Adjudecat la 43,6% din estimat · economie 1.124.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.