Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Lucrari de executie privind reabilitarea termica a blocurilor de locuinte aferente celor 5 obiective de investitii din cadrul proiectului: ”Îmbunătățirea eficienței energetice a blocurilor de locuințe Bistrița 11”
- Număr anunț
- CN1022571
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.813.259,92 RON
- Valoare atribuită
- 4.753.162,75 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1042821
- Termen limită
- 13.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 132-322383
- Documentație de atribuire
- DF1088477
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini Achizitor-semnat.pdf.p7s
- CS constructii B11-semnat.pdf.p7s
- CS instalatii electrice B11-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1088477.pdf
- Formulare_Bistrita_11-semnat.doc.p7s
- Liste cantitati-semnat.rar.p7s
- Model contract - B11-semnat.doc.p7s
- PT uri.part1-semnat.rar.p7s
- PT uri.part2-semnat.rar.p7s
- PT uri.part3-semnat.rar.p7s
- PT uri.part4-semnat.rar.p7s
- PT uri.part5-semnat.rar.p7s
- PT uri.part6-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Valoare atribuită
4.753.162,75 RON
din 4.813.259,92 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 60.097,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.