Atribuită
Anunț de participare
Furnizare piatra concasata
- Număr anunț
- SCN1065898
- Autoritate contractantă
- AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
- Furnizor / câștigător
- CRIG COMPANY SRL (CUI 24380853)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525.000 RON
- Valoare atribuită
- 525.000 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1055469
- Termen limită
- 14.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080654
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Piatra concasata 2020.pdf.p7s
- Contract de furnizare Piatra concasata 2020.pdf.p7s
- Declaratie-de-confidentialitate- Piatra concasata 2020.pdf.p7s
- Declaratie de impartialitate Piatra concasata 2020.pdf.p7s
- Decl functii de decizie 2020.pdf.p7s
- FisaDate_DF1080654.pdf
- FORMULARE seap 2020.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIG COMPANY SRL CUI 24380853
Valoare atribuită
525.000 RON
din 525.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro