Anulată Anunț de participare

FURNIZARE PIESE DE SCHIMB TRANSPORTOARE CU RACLETE TIP TIP TR-3, TR4, TR-5”

Număr anunț
CN1020075
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Cod CPV
43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.465.946 RON
Data publicării
27.03.2020 01:36
Termen limită
30.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 062-149440
Documentație de atribuire
DF1080270

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
DERATOINVEST2012 CUI RO30573026
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
DERATOINVEST2012 CUI RO30573026
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
DERATOINVEST2012 CUI RO30573026

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.