Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat

SISTEM DE DEPUNERE CU LASER PE ARIE MARE

Număr anunț
CN1020054
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Cod CPV
38400000-9 · Instrumente de verificare a proprietatilor fizice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.720.000 RON
Valoare atribuită
3.267.000 RON 12,2% sub estimat
Data publicării
27.03.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1044901
Termen limită
22.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 062-147661
Documentație de atribuire
DF1080345

Documente

Documentația de atribuire
Control ex-ante

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
NANOTEAM SRL CUI RO36665722
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

3.267.000 RON

din 3.720.000 RON estimat 12,2%

Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 453.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.