Atribuită Cumpărare directă

Achizitie si manopera aplicare tencuiala decorativa structurata Gradinita Priboiu

Număr anunț
DA35745169
Autoritate contractantă
Comuna Branesti (Primaria Branesti) (CUI 4344457)
Furnizor / câștigător
ANICIP UTIL S.R.L. (CUI 38646484)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.767,06 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.767,06 RON