Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul:„REABILITARE SI MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA LISTEAVA”

Număr anunț
SCN1066016
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
CLIDUNCON SRL (CUI 33560861)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.256.248,98 RON
Valoare atribuită
1.248.798,24 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
30.03.2020 14:29
Anunț de atribuire
SCNA1038661
Termen limită
27.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080909

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CLIDUNCON SRL CUI 33560861
Asociați 1
D&I CONSTRUCT SRL CUI 17643850
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.248.798,24 RON

din 1.256.248,98 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 7.450,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.