Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
REST DE EXECUTAT - LUCRARI DE CONSOLIDARE SI RECONSTRUCTIE SCOALA GIMNAZIALA NR. 124, SECTOR 5, BUCURESTI”
- Număr anunț
- SCN1065969
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- ALEXCOR TRADING SRL (CUI 18430493)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.648.103,08 RON
- Valoare atribuită
- 6.625.680,82 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2020 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1040720
- Termen limită
- 15.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080846
Documente
Documentația de atribuire
- buletine tehnice de incercare.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI SC. 124.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- Expertiza tehnica lucrari ramase de executat sc 124.pdf.p7s
- FACTORI DE EVALUARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1080846.pdf
- fise tehnice 124.pdf.p7s
- Formulare.doc.p7s
- INSTRUCTIUNE PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- liste de cantitati lucr ramase de executat sc 124.PDF.p7s
- piese desenate arhitectura 124.pdf.p7s
- piese desenate instal electrice 124.pdf.p7s
- piese desenate inst sanitare 124.pdf.p7s
- piese desenate inst termice 124.pdf.p7s
- piese scrise inst termice 124.pdf.p7s
- piese scrise si desenate consolidare demolare 124.pdf.p7s
- PT arhitectura partea 1.pdf.p7s
- PT arhitectura partea 2.pdf.p7s
- PT piese desenate reconstructie 124.pdf.p7s
- PT piese scrise inst sanitare.pdf.p7s
- PT piese scrise reconstructie.pdf.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493
Terți susținători 1
LUXURIA AEDIFICIUM SRL CUI 37625475
Subcontractanți 2
ELECTROCONSTRUCT DISTRIBU?IE EEG SRL CUI 30891593
SAG SERVICES PROVIDER SRL CUI 12017510
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. CUI RO 18240375
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A. CUI RO 28056680
Terți susținători 1
ROTARY CONSTRUCTII SRL CUI RO 1565534
Subcontractanți 1
TOTAL GRUP SOLUTIONS SRL CUI RO 16080740
Valoare atribuită
6.625.680,82 RON
din 6.648.103,08 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 22.422,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.