Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare 500 tone motorină marină Euro 5, fără accize, folosită pentru navigație
- Număr anunț
- CN1022665
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI 1590082)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000.000 RON
- Data publicării
- 11.07.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1041090
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 133-325810
- Documentație de atribuire
- DF1088633
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 2.000.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PORT SULINA / TULCEA | 400.000 RON | — | |
| 2 | PORT CONSTANTA | 1.600.000 RON | OMV PETROM S.A. | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.