Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Băuturi fără alcool, sucuri”

Număr anunț
SCN1066071
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.823,96 RON
Valoare atribuită
5.805 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
31.03.2020 11:57
Anunț de atribuire
SCNA1035736
Termen limită
15.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080981

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610

Valoare atribuită

5.805 RON

din 5.823,96 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 18,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.