Anulată Anunț de participare

SERVICII DE ORGANIZARE TABÃRÃ TERAPEUTICÃ PENTRU GRUPUL ȚINTÃ - Lot 1 - Transport , Lot 2 - Cazare si masa

Număr anunț
SCN1066143
Autoritate contractantă
FUNDATIA SOLIDARITATE SI SPERANTA (CUI 14832064)
Cod CPV
75124000-1 · Servicii administrative de recreere, culturale si religioase (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.400 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
01.04.2020 15:17
Anunț de atribuire
SCNA1035509
Termen limită
15.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078581

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 74.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii transport 24.000 RON Anulat
2 Servicii de cazare si masa 50.400 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.