Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,8% sub estimat
Servicii de pază la sediile S.D.E.E. T.N. – Sucursala Bistrita
- Număr anunț
- CN1022722
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- AMBASADOR GROUP SECURITY SRL (CUI 38176935)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.000 RON
- Valoare atribuită
- 374.096,70 RON 25,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2020 20:23
- Anunț de atribuire
- CAN1041503
- Termen limită
- 12.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089008
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMBASADOR GROUP SECURITY SRL CUI 38176935
Subcontractanți 1
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL CUI 4381862
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TMG GUARD SRL CUI 35469698
Subcontractanți 1
FORTA ZERO PAZA SI SECURITATE SRL CUI 17364618
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RAYD & FIRE PROTECT S.R.L. CUI CUI 39929292
Valoare atribuită
374.096,70 RON
din 504.000 RON estimat
25,8%
Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 129.903,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.