Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de servicii: "Prevenirea şi combaterea înzăpezirii drumurilor judeţene prevăzute în Anexă" - Zona VI
- Număr anunț
- CN1020202
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- AXO UTIL SRL (CUI 21921091)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.157.336 RON
- Valoare atribuită
- 11.552.871,84 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1043415
- Termen limită
- 11.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 066-157475
- Documentație de atribuire
- DF1081059
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1081059.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- model acord si subsecvent-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXO UTIL SRL CUI RO21921091
Terți susținători 1
TREDECO HOLDING SRL CUI RO32166061
Valoare atribuită
11.552.871,84 RON
din 8.157.336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro