Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
Asigurare voluntară de sanatate pentru angajatii DELGAZ GRID S.A.
- Număr anunț
- CN1020188
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66512210-7 · Servicii de asigurare voluntara de sanatate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.050.004 RON
- Valoare atribuită
- 7.692.624 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1041813
- Termen limită
- 11.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 066-158169
- Documentație de atribuire
- DF1080994
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Terți susținători 1
SIGNAL IDUNA ASIGURARE REASIGURARE S.A. CUI 23545104
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASIGEST BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SA CUI 6311898
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
7.692.624 RON
din 9.050.004 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 1.357.380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.