Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 84,7% sub estimat
Acord cadru furnizare piese si consumabile cu montaj inclus pentru autovehiculele marca Ford-DS Bacau
- Număr anunț
- CN1022775
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261.882,35 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON 84,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.07.2020 08:23
- Anunț de atribuire
- CAN1044966
- Termen limită
- 03.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089124
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AD AUTO TOTAL SRL CUI 6844726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL NET SRL CUI 20549586
Valoare atribuită
40.000 RON
din 261.882,35 RON estimat
84,7%
Adjudecat la 15,3% din estimat · economie 221.882,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.