Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat

„Reamenajari interioare si recompartimentari spatii la cladirea statiei CF Brasov Calatori (expertiza, DALI, PTh+DE)” SRCF Brasov

Număr anunț
CN1022768
Autoritate contractantă
C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15509275)
Furnizor / câștigător
DANINA STAR SRL (CUI 3581471)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700.000 RON
Valoare atribuită
595.000 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
14.07.2020 08:04
Anunț de atribuire
CAN1048167
Termen limită
19.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089137

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANINA STAR SRL CUI 3581471
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SC LGB TRANSARK SRL CUI RO14550632
Subcontractanți 1
Terți + subcontractanți 1
BAICONS IMPEX SRL CUI 14316683
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

595.000 RON

din 700.000 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 105.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.