Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,5% sub estimat
Contract furnizare produse alimentare - Fructe si legume transformate
- Număr anunț
- SCN1066220
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456.472,86 RON
- Valoare atribuită
- 312.571,21 RON 31,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2020 13:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1036521
- Termen limită
- 15.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081213
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
APRO-COM-IMPEX SRL CUI RO 9279406
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
312.571,21 RON
din 456.472,86 RON estimat
31,5%
Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 143.901,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.