Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Furnizare Reactivi Urologie
- Număr anunț
- SCN1066218
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- PRAXIS MEDICA SRL (CUI 14530570)
- Cod CPV
- 33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156.289,10 RON
- Valoare atribuită
- 154.314,50 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2020 13:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1036509
- Termen limită
- 14.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081250
Documente
Documentația de atribuire
- 20200317_Clauze contractuale obligatorii REACTIVI UROLOGIE.doc.p7s
- 20200317_Modele de formulare REACTIVI UROLOGIE.doc.p7s
- 20200317_NS_xx-Caiet de sarcini Reactivi UROLOGIE-AC FINAL.doc.p7s
- FisaDate_DF1081250.pdf
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 154.314,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR SANGUINE-SERURI | — | DIALAB SOLUTIONS | 4.209,50 RON |
| 2 | REACTIVI PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR SANGUINE-CARDURI | — | — | |
| 3 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR DETERMINARI IMUNOHEMATOLOGICE … | — | — | |
| 4 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR ELECTROFOREZA TIP PRETTY – INT… | — | CLINI-LAB | 72.881 RON |
| 5 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR PENTRU UROLOGIE TIP FUS 2000 | — | PRAXIS MEDICA | 77.224 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAXIS MEDICA SRL CUI RO 14530570
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
154.314,50 RON
din 156.289,10 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 1.974,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.