Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat
LN3-Instalatie termoficare- Centrala Termoelectrica Vest
- Număr anunț
- SCN1066216
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- Turboenergy Power (CUI 1007607001228)
- Cod CPV
- 45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598.942,54 RON
- Valoare atribuită
- 430.000 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2020 13:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1039598
- Termen limită
- 28.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081199
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Turboenergy Power CUI 1007607001228
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
METALICA S.R.L. CUI RO 5950044
Asociați 1
METALICA GRUP SA CUI RO17341860
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Valoare atribuită
430.000 RON
din 598.942,54 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 168.942,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.