Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,5% sub estimat
Produse alimentare
- Număr anunț
- SCN1066194
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
- Furnizor / câștigător
- COMIGA PROD IMPEX SRL (CUI 3821620)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629.630 RON
- Valoare atribuită
- 47.518,63 RON 92,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2020 09:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1037073
- Termen limită
- 14.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081149
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMIGA PROD IMPEX SRL CUI RO 3821620
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELGROS CASH & CARRY SRL CUI 11805367
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
47.518,63 RON
din 629.630 RON estimat
92,5%
Adjudecat la 7,5% din estimat · economie 582.111,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.