Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat
Realizarea unui sistem camere de supraveghere al orasului Negresti Oas
- Număr anunț
- SCN1066186
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- M SYS SRL (CUI 18643289)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424.368,67 RON
- Valoare atribuită
- 362.654,41 RON 14,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2020 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1042813
- Termen limită
- 23.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081129
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M SYS SRL CUI RO 18643289
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEHNO SERVICE SRL CUI RO 16509028
Terți susținători 1
WINDACO RESOURCES SRL CUI RO28205898
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Terți + subcontractanți 1
NEXIA CONSULTING SRL CUI RO 13186178
Valoare atribuită
362.654,41 RON
din 424.368,67 RON estimat
14,5%
Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 61.714,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.