Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat

Furnizare materiale de construcții necesare DADP Sector 3

Număr anunț
SCN1066181
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
ROVOMATIC GRUP CONSTRUCT SRL (CUI 26158013)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970.100 RON
Valoare atribuită
921.070 RON 5,1% sub estimat
Data publicării
03.04.2020 09:10
Anunț de atribuire
SCNA1037268
Termen limită
13.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081182

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

921.070 RON

din 970.100 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 49.030 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.