Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat
Furnizare unelte si scule necesare DADP Sector3
- Număr anunț
- SCN1066180
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- HANEX SRL (CUI 12765)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194.600,90 RON
- Valoare atribuită
- 141.661,38 RON 27,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2020 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1037654
- Termen limită
- 13.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081179
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru furnizare - unelte si scule-semnat.pdf.p7s
- ANEXA LA FORMULARUL DE OFERTA-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1081179.pdf
- Formulare SCULE -semnat.pdf.p7s
- Lista cu cantitati minime si maxime-semnat.pdf.p7s
- ModelContract_DF1081179.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROVOMATIC GRUP CONSTRUCT SRL CUI RO26158013
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Valoare atribuită
141.661,38 RON
din 194.600,90 RON estimat
27,2%
Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 52.939,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.