Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,2% sub estimat
Autoturisme
- Număr anunț
- SCN1066303
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SECTOR 5 S.A. (CUI 42049930)
- Furnizor / câștigător
- DACOSERV SA (CUI 4735170)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476.270 RON
- Valoare atribuită
- 365.830,98 RON 23,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.04.2020 20:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1035606
- Termen limită
- 14.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081372
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACOSERV SA CUI RO 4735170
Valoare atribuită
365.830,98 RON
din 476.270 RON estimat
23,2%
Adjudecat la 76,8% din estimat · economie 110.439,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.