Atribuită Anunț de participare

„Centrală termică, branșament și rețea gaze naturale, retehnologizare bloc alimentar în cazarma 3007 Constanța” – Obiect 7 – „Instalaţie stingere incendiu”

Număr anunț
SCN1066322
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
PRIMO SRL (CUI 4650642)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
843.074,65 RON
Valoare atribuită
843.050 RON
Data publicării
07.04.2020 09:06
Anunț de atribuire
SCNA1037855
Termen limită
28.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081334

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMO SRL CUI Ro 4650642
Subcontractanți 2
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
PRAMTUDAN SRL CUI RO 17108415
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

843.050 RON

din 843.074,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.