Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Modernizare DJ 173C km 3+062 - 6+185, Bistrița-Budacu de Jos, județul Bistrița-Năsăud (sector 2, km 3+062 – 3+500) - lucrări suplimentare
- Număr anunț
- SCN1066316
- Autoritate contractantă
- Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
- Furnizor / câștigător
- INDEMINAREA PRODCOM SRL (CUI 4346571)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.979.824,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.973.331,88 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2020 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1038131
- Termen limită
- 29.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081331
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Asociați 1
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Valoare atribuită
2.973.331,88 RON
din 2.979.824,83 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 6.492,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.