Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

,, Modernizarea și reabilitare echipamente din CHE TISMANA SUBTERAN’’

Număr anunț
CN1022885
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
161 (CUI 566)
Cod CPV
51112000-0 · Servicii de instalare de echipament de distributie si de comanda a energiei electrice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.747.683 RON
Valoare atribuită
20.800.108 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
19.07.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1052655
Termen limită
28.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 138-340567
Documentație de atribuire
DF1089420

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ICPE ACTEL SA CUI RO 356661
Terți + subcontractanți 1
ABC SYSTEMS SRL CUI RO 6667578
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ENEVO GROUP SRL CUI RO 33110123
Asociați 1
ROMELECTRO SA CUI RO1557850
Subcontractanți 3
TECHNO MONTAJ SRL CUI RO 15190540
TIAB SA CUI RO 1555115

Valoare atribuită

20.800.108 RON

din 21.747.683 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 947.575 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.