Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider auto cu compresor CDF 36 DOMETIC CoolFreeze

Număr anunț
DA28897894
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA Medias (CUI 13068733)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.533.793 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.533.793 RON