Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit teste rapide test rapid ANTIGEN Coronavirus Covid inclusiv DELTA aprobat UE

Număr anunț
DA28896556
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.676.771 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.676.771 RON