Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare documentatie tehnico-economica cladiri publice conform Program AFM

Număr anunț
DA28893147
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.490.799 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.490.799 RON