Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare Intocmire deviz general pentru obiectivul Modernizare DC 98 si DC 26 in comun

Număr anunț
DA28897351
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LARGA (PRIMARIA VALEA LARGA JUD MURES) (CUI 4375925)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
25.138.697 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.138.697 RON