Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere generator de curent 60 kW

Număr anunț
DA28891034
Autoritate contractantă
COMUNA PANET (CUI 4375887)
Cod CPV
31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.808.477 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.808.477 RON