Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare documentatie pentru licente de explorare ape geotermale

Număr anunț
DA28884818
Autoritate contractantă
COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
Cod CPV
71351200-5 · Servicii de consultanta in geologie si in geofizica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.859.775 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.859.775 RON