Atribuită Cumpărare directă

articole de birou si papaetarie

Număr anunț
DA35750177
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 13998965)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
814,65 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

814,65 RON