Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet vesela de unica folosinta

Număr anunț
DA28897306
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
Cod CPV
39221110-1 · Vesela (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.024.753 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.024.753 RON