Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport excavator 24 tone tur-retur

Număr anunț
DA28876456
Autoritate contractantă
COMUNA FARAU (PRIMARIA COMUNEI FARAU JUD ALBA) (CUI 4562486)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.030.289 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.030.289 RON