Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII DEPOZITE LEMNE (ANEXE- SOPROANE)

Număr anunț
DA28892684
Autoritate contractantă
COMUNA STEFAN CEL MARE BACAU(CONSILIUL LOCAL STEFAN CEL MARE BACAU) (CUI 4278345)
Cod CPV
45260000-7 · Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.001.551 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.001.551 RON