Ofertă acceptată Cumpărare directă

2021240904 Lot solutii detartrant și dezinfectant

Număr anunț
DA28899441
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „ILARION FELEA” ARAD (CUI 28300458)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.859.819 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.859.819 RON