Ofertă acceptată Cumpărare directă

OBINA EV1-EV2 VANA GAZ SIT 840,845,848 SIGMA, 230V/50Hz PT. BIASI,HERMANN,ITALTHERM,FONTECAL

Număr anunț
DA28897816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.763.600 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.763.600 RON