Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cazare Vidin Bulgaria, 11.10 - 23.10.2021, 12 nopti
- Număr anunț
- DA28905840
- Autoritate contractantă
- Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.880.627 RON
- Data publicării
- 01.10.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.