Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese auto+manopera renault megane,renault symbol,dacia logan,subaru forester

Număr anunț
DA28899410
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA (CUI 4691650)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.809.523 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.809.523 RON