Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,8% sub estimat
Role hârtie termica pentru tipărirea biletelor de joc /rapoartelor utilizabile de către terminale loteristice.
- Număr anunț
- CN1003176
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- AGRESSIONE GROUP SA (CUI 9343479)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.593.602,40 RON
- Valoare atribuită
- 863.928 RON 45,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 02:05
- Anunț de atribuire
- CAN1008112
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 155-355089
- Documentație de atribuire
- DF1019220
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - Role hartie termica terminale.pdf.p7s
- CAPAC DOCUMENTATIE - Role hartie termica terminale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019220.pdf
- FORMULARE - Role hartie termica terminale.doc.p7s
- MODEL CONTRACT - Role hartie termica terminale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AGRESSIONE GROUP SA CUI RO 9343479
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3
Individuala
Ofertant
INFORM LYKOS SA CUI RO 9030790
Valoare atribuită
863.928 RON
din 1.593.602,40 RON estimat
45,8%
Adjudecat la 54,2% din estimat · economie 729.674,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.