Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat
Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul "Reabilitare și extindere Şcoala cu clasele I-VIII Comuna Tinca, sat Gurbediu", judetul Bihor
- Număr anunț
- SCN1004251
- Autoritate contractantă
- COMUNA TINCA (CUI 4794605)
- Furnizor / câștigător
- TECH SCHEMATIC SRL (CUI 26499207)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176.710,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.019.066,87 RON 13,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 10:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1128338
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005902
Documente
Documentația de atribuire
- 0.dali.pdf.p7s
- 1.studiu topo.pdf.p7s
- 2.Geo scoala Gurbediu.pdf.p7s
- 3.Expertiza scoala Gurbediu.pdf.p7s
- 4,Audit energetic scoala Gurbediu.pdf.p7s
- 5.cu.pdf.p7s
- 6.Avize scoala Gurbediu.pdf.p7s
- 7. Formulare Model.docx.p7s
- 8.Formular Contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1005902.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TECH SCHEMATIC SRL CUI RO26499207
Valoare atribuită
1.019.066,87 RON
din 1.176.710,27 RON estimat
13,4%
Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 157.643,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.