Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci transport cadavre 160gr/mp, STOC, impermeabili,160kg, folie dubla spate,4 manere

Număr anunț
DA28885749
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Cod CPV
33922000-9 · Pungi pentru transportul cadavrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.939.813 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.939.813 RON